Wielka mobilizacja na mecz z Promną

To będzie mecz za sześć punktów. W sobotę Wilga Garwolin zagra na własnym boisku z LKS Promna. Zwycięstwo z sąsiadami w tabeli może być kluczowe w walce o utrzymanie w IV lidze. Wstęp na mecz będzie bezpłatny. Na spotkanie w specjalnym filmiku zapraszają piłkarze GKS.

Wilga obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli IV ligi mając na koncie 24 pkt. Oczko niżej jest LKS Promna z 19 punktami. Dla gospodarzy będzie to okazja do sięgnięcia po pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Do tej pory podopieczni Damiana Milewskiego zgromadzili w 7 meczach zaledwie 1 punkt. To najsłabszy wynik w rozgrywkach.

Początek meczu w sobotę o godz. 17 przy ul. Sportowej w Garwolinie. Wstęp tym razem bezpłatny dla wszystkich. „Wszyscy liczymy na to, że kibice będą 12 zawodnikiem”

W przerwie spotkania odbędzie się prezentacja 11 zespołów młodzieżowych GKS.

Piłkarze Wilgi nagrali krótki filmik, w którym zapraszają na mecz. W roli narratorów dwaj Argentyńczycy występujący w garwolińskim zespole – Paul Boroski i Axel Gandarela. Latynosi, w dwóch językach – po polsku i hiszpańsku, zachęcają do kibicowania.